понеділок, 15 листопада 2021 р.

Про толерантність.

Любі друзі! Сьогодні у нас година спілкування, під час якої ми з’ясуємо таке поняття, як толерантність.

«Толерантність - це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями», - вважав колишній секретар ООН Кофі Аннан. Толерантністю називають терпимість до людей іншої національності, іншої раси тощо.

Людям, що живуть у сучасному світі, де інтереси країн і цілих континентів тісно переплетені, слід вчитися поважати одне одного. Для заохочення цього 16 листопада 1995 року ЮНЕСКО прийнято Декларацію принципів толерантності. В пам’ять про цю подію 16 листопада визначається День толерантності.

Отже толерантність  - це не лише необхідна складова сучасної культури, але й універсальна цінність людства. Це терпимість до чужих думок, вірувань, поведінки, доброзичливість, визнання за кожною людиною права бути іншим і поважати ці права. Толерантність – це прощення, повага до людської гідності, милосердя, співчуття, доброта.

Кожен з нас думає про своє подальше життя, про майбутнє. Кожен хоче жити красиво і в добробуті. Але не забувайте про душу. Дбаючи про матеріальне не забувайте про духовні цінності. Які ж духовні цінності притаманні людині? Милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство. З давніх-давен гарні стосунки між людьми, взаємопідтримка, милосердя, любов, яка спонукає нас до доброти, були основними в житті

І про це говорить народна мудрість:

-         Хто людям добра бажає, той і собі має.

-         Велике діло – добре слово.

-         Доброго тримайся – поганого цурайся.

Ну що ж, підходить до завершення наша година спілкування. Ми віримо, що запалений вогник доброти поселиться в ваших серцях, і з ним ви будете йти по життю до своєї мети.

Також про толерантність ви можете подивитись ось тут. 

Немає коментарів:

Дописати коментар