середа, 21 жовтня 2020 р.

Свято нової книги!


Дорогі друзі! Нарешті дочекалися! Ця історія почалась ще у січні, коли депутат міської ради Начар’ян Наталя Олександрівна погодилась допомогти нашій бібліотеці і ми передали їй листа з проханням виділити не такі вже значні кошти – 25 тисяч гривень - на придбання нової літератури для поповнення бібліотечного фонду. Не такі вже й значні, але дуже важливі для бібліотеки, бо як сказано у відео стільки книг бібліотека отримала за останні п’ять років А тут одночасно.

Чому звернулися саме до Наталі Олександрівни? Справа в тому, що вже два роки на окрузі, де розташована бібліотека немає взагалі ніякого депутату міської ради. Треба щось було робити, бо останнім часом бібліотеки не мали достатнього фінансування, і тут велика надія на допомогу депутатів та різні міські проекти. Наталю Олександрівну ми вже трохи знали по іншим справам і на удачу звернулися до неї.

А далі почалося: підбір літератури зайняв декілька днів, потім чекали затвердження міської ради, доставки книг, їх обробку у центральній бібліотеці. І ось вони нарешті приїхали до нас.

Ми вирішили брати кожної книги по одному екземпляру, бо як вже казали з поповненням фонду останнім часом були кепські справи, тому вже вибачте, якщо вам, дорогі друзі, доведеться трохи почекати уподобану книжку. Головне, що книга ця вже є, і тепер ви вже точно її одержите. Майже всі книги взяли на українській мові, бо доля книг на українській мові не така в нашій бібліотеці й велика. І не брали на цей раз дорогі книги, бо знов таки хотіли якомога більше поширити фонд різними книгами.

У цьому році бібліотеці виповнилося 70 років від дня заснування і таке поповнення новими книгами стало справжнім подарунком від міської ради нашим читачам та колективу до ювілею бібліотеки. Наталі Олександрівні та всім, хто їй допомагав від колективу бібліотеки та читачів велика подяка та побажання подальших успіхів у її нелегкій депутатській діяльності.

Ще раз вітаємо всіх з цим святом нової книги! Та запрошуємо до бібліотеки за новинками!

Немає коментарів:

Дописати коментар